Ubezpieczenie
Życia i Zdrowia

Ubezpieczenie na życie

Każdy z nas może znaleźć się w szpitalu z powodu poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Dobrze, jeśli nie musimy martwić się o środki na leczenie, rehabilitację czy potrzeby najbliższych. Warto mieć wsparcie finansowe, które zapewni nam spokój ducha w kryzysowej sytuacji. Ubezpieczenie na życie to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Ubezpieczenia indywidualne

Indywidualne ubezpieczenie na życie to rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezależność. W przeciwieństwie do grupowych ubezpieczeń na życie, indywidualne polisy życiowe nie mają gotowych pakietów, a ryzyka, od jakich Klient chce być ubezpieczony-wybiera sobie samodzielnie. W zależności od trybu życia, wykonywanego zawodu czy też obciążeń genetycznych Klient ma możliwość wyboru ubezpieczenia się od takich ryzyk, których najbardziej się obawia.
Polisy indywidualne to również świetne rozwiązanie dla kredytobiorców, którzy chcą zabezpieczyć nie tylko współmałżonka na wypadek swojej śmierci, ale również pokryć zobowiązania wobec banku. Są to również produkty dla osób, które chcą zabezpieczyć się na wypadek poważnych zachorowań czy uszczerbków na zdrowiu na sumy dużo wyższe niż w przypadku grupowych ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenia Grupowe

Otwarta grupa to program ubezpieczeń na życie i zdrowie podobny do grupowych ubezpieczeń na życie w zakładach pracy. Zawiera szereg świadczeń zapewniających wsparcie finansowe w wielu sytuacjach życia codziennego. Zakres tego typu produktów jest bardzo szeroki- znajdują się tam świadczenia chroniące ubezpieczonego (takie jak: zgon, uszczerbki, poważne zachorowanie) jak również świadczenia rodzinne (np. urodzenie dziecka, śmierć rodziców/ teściów). Otwarta formuła pozwala na przystąpienie niemal każdemu, niezależnie od tego czy jesteś singlem, założyłeś rodzinę czy właśnie przechodzisz na emeryturę.

Różnorodność ofert sprawia, że bez względu na to, na jakim etapie życia się właśnie znajdujesz-znajdziesz coś dla siebie. Charakterystyczne dla tego typu produktów jest to, że możesz wybrać dla siebie jeden z kilku dostępnych, gotowych już wariantów ubezpieczenia. Zawarcie ubezpieczenia nie wymaga przynależności do żadnej grupy zawodowej, a przystąpienie sprowadza się do prostego wniosku, bez skomplikowanej ankiety medycznej.

Ubezpieczenia Pracownicze

Ubezpieczenie zapewnia ochronę życia i zdrowia zarówno ubezpieczonym Pracownikom, jak i Współubezpieczonym – najbliższym członkom rodziny. To ubezpieczenie na miarę potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa i stanowi wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych . Produkt skierowany jest do firm zatrudniających min. 3 pracowników, dla firm o różnej strukturze, wielkości, działających we wszystkich segmentach rynku. Wysokość świadczeń i składki oraz zakres ochrony dostosowany jest do oczekiwań i możliwości finansowych pracowników. Dajemy możliwość wyboru spośród szerokiego zakresu oferowanych aż do 50 świadczeń ubezpieczeniowych, bogatego pakietu świadczeń rodzinnych czy zdrowotnych. To bezpieczeństwo finansowe na wypadek trwałej utraty zdrowia i ciężkiego zachorowania, pobytu w szpitalu czy operacji chirurgicznej.
Co jest potrzebne do przygotowania oferty?
Do przygotowania oferty potrzebujemy jedynie kilku podstawowych informacji o grupie pracowników: ilość osób, rodzaj wykonywanej pracy oraz struktura płci i wieku.
Jaki jest możliwy zakres ubezpieczenia?
Zakres jest do wyboru w zależności od potrzeb m.in. należą do nich:

 • ochronę najbliższych w przypadku śmierci z różnych przyczyn;
 • ochronę ubezpieczonego /pracownika/ w przypadku śmierci z różnych przyczyn;
 • świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu;
 • świadczenie w razie poważnego zachorowania;
 • świadczenie z tytułu operacji chirurgicznych;
 • świadczenie z tytułu niezdolności do pracy;
 • świadczenia z tytułu pobytów w szpitalu;
 • świadczenia z tytułu urodzenia się dziecka oraz inne świadczenia z tytułu pobytów szpitalu niezależnie od przyczyny , uszczerbki na zdrowiu;
 • śmierć rodziców, śmierć teściów;
 • wiele innych.

Zalety :

 • elastyczność ofert – indywidualne podejście do Klienta;
 • oferty skierowana do zakładów pracy zatrudniających min. 3 pracowników;
 • wysokie kwoty świadczeń – nawet do 300 000 zł;
 • składka dopasowana do struktury osób przystępujących do ubezpieczenia i do wybranego zakresu ochron;
 • możliwość wyboru spośród aż do 50 opcji ubezpieczeniowych;
 • bogaty katalog świadczeń rodzinnych;
 • usługa assistance medycznego;
 • możliwość indywidualnego kontynuowania ubezpieczenia do wymagań naszych Klientów, proponując rozwiązania na miarę ich potrzeb.